Ευχές για γενέθλια κ. Πετρίδου

Αξιότιμη κυρία Πετρίδου Ελένη,

ο Διευθυντής, ο Σύλλογος των Εκπαιδευτικών και η Μαθητική Κοινότητα του Γενικού Λυκείου Ευπαλίου με την αφορμή των γενεθλίων σας, εκφράζουν  τις ολόθερμες ευχές τους για υγεία, μακροημέρευση, ευτυχία, αστείρευτη δημιουργικότητα και ακατάβλητη δύναμη τόσο στο επιστημονικό όσο και στο ανθρωπιστικό σας έργο.

Μας τιμά και μας συγκινεί ιδιαίτερα το αμείωτο ενδιαφέρον που δείχνετε για το σχολείο μας και την προκοπή των νέων του τόπου μας, όχι μόνο με τις ετήσιες δωρεές σας, αλλά ακόμη και με την πρόσφατη πρωτοβουλία σας να αφιερώσετε μια σημαντική προσωπική επέτειο -τα γενέθλιά σας- στο σχολείο μας και να συγκεντρώσετε από τους καλεσμένους σας δωρεές για το σχολείο αντί προσωπικών δώρων…

Προσωπικότητες με το δικό σας ανθρωπιστικό πνεύμα και  ηθικό ανάστημα σπανίζουν στην εποχή μας, γι’ αυτό και το πρότυπό σας πάντα θα μας φωτίζει. Σας ευχόμαστε κάθε ποθητό και σας ευχαριστούμε από καρδιάς!

Με τιμή

Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΏΝ,

Η ΜΑΘΗΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΥΠΑΛΙΟΥ,

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δήμος Πράπας (ΠΕ04).